Podziękowanie za rezerwację sesji wstępnej

Dzień Dobry!

Dziękuję za podjęcie decyzji o umówieniu się na wstępną sesję coachingową ze mną. To dla mnie zaszczyt mieć okazję wesprzeć Cię w Twojej drodze do osiągnięcia celów i rozwoju osobistego.

Proces coachingowy

Na pierwszym spotkaniu skupimy się na analizie Twoich celów i wyzwań, omówimy jak wygląda proces coachingowy i praca ze mną. Zastanowimy się nad stworzeniem spersonalizowanego procesu coachingowego, abyś mógł(-a) zrealizować swoje plany i marzenia.

Moim celem jest dostarczyć Ci narzędzi i wsparcia, które przyczynią się do Twojego rozwoju.

Podczas rozmowy wstępnej będziemy rozmawiać o:

  1. Twoich celach i oczekiwaniach wobec coachingu.
  2. Twoim doświadczeniu oraz ewentualnych wyzwaniach, z którymi się borykasz.
  3. Szczegółach dotyczących procesu coachingowego, w tym częstotliwości spotkań, formie komunikacji itp.
  4. Odpowiedzi na wszelkie pytania, jakie możesz mieć dotyczące procesu coachingowego.

Celem tej sesji jest nie tylko lepsze poznanie Twoich potrzeb i celów, ale także zapewnienie Ci pewności, że coaching będzie odpowiednim narzędziem do osiągnięcia Twoich celów.

Komunikacja przed sesją

Gdybyś potrzebował(-a) skontaktować się ze mną przed sesją wstępną – wypełnij proszę formularz kontaktowy dostępny pod linkiem.

Możesz odwołać albo przenieść sesję wstępna – w tym celu skorzystaj proszę z linku do odwołania spotkania który znajduje się w mailu z rezerwacją. 

Oczekuj na Wyjątkową Sesję

Cieszę się z możliwości współpracy z Tobą i mam nadzieję, że sesja coachingowa będzie dla Ciebie inspirującym etapem w drodze do sukcesu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu

Do zobaczenia! 

Ewa

Shopping Cart

Twoje najważniejsze życiowe obszary – czyli o tym jak żyjesz teraz, a jak chciałabyś żyć.

Jeśli chcesz poznać swoje najważniejsze obszary życia oraz zastanowić się, w jakim stopniu jesteś zadowolony (-a) z ich realizacji, zapraszam Cię do pobrania bezpłatnego e-booka, dzięki któremu rozpoczniesz podróż w głąb własnych wartości i w kierunku celu, zgodnego z Tobą.