Coaching

Workbook Moja Wizja przyszłości

Workbook "Moja wizja przyszłości"

Jeśli jesteś kobietą, która pragnie rozwinąć swoje życie prywatne i zawodowe i potrzebujesz wsparcia w tworzeniu jasnej wizji przyszłości, ten workbook jest dla Ciebie.
Zacznij działać już dziś! Zainwestuj w siebie i swoją przyszłość.
Kup workbook „Moja wizja przyszłości” i odkryj, jak krok po kroku realizować swoje cele i marzenia.
Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją podróż do sukcesu!

Coaching biznesowy

Live coaching

Czym jest coaching?

Coaching to indywidualny proces rozwoju, który koncentruje się na Twoich celach, wartościach i ambicjach.

To nie tylko znalezienie rozwiązań, ale także odkrywanie nowych perspektyw, spojrzenie na własne wyzwania z innej strony i zrozumienie, co naprawdę motywuje.

Nie ma znaczenia, czy chcesz osiągnąć sukces zawodowy, poprawić relacje międzyludzkie, znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym, czy po prostu odkryć swoje prawdziwe powołanie – coaching może być dla Ciebie niezwykle pomocny.

Indywidualne sesje coachingu biznesowego - dla kogo?

Coaching biznesowy jest przeznaczony dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od etapu rozwoju biznesu. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym liderem czy właśnie rozpoczynasz swoją przedsiębiorczą podróż, coaching jest procesem „szytym na miarę” Klienta.

Coaching odgrywa kluczową rolę w procesie zmiany zawodowej lub podjęcia decyzji o założeniu własnego biznesu, oferując Klientowi wsparcie i narzędzia potrzebne do skutecznych działań, zwłaszcza w fazie formułowania celu, własnych wartości, umiejętności i posiadanych zasobów. 

Coaching biznesowy jest może dostosować się do Twoich potrzeb. Wspólnie pracujemy nad rozwojem osobistym i zawodowym, kształtowaniem skutecznych strategii działania oraz pokonywaniem przeszkód, które stoją na drodze do sukcesu.

Indywidualny program coachingowy - jest dla Ciebie jeśli:

 • Czujesz, że musisz zmienić coś w życiu zawodowym, aby spełnić swoje marzenia;
 • Wahasz się czy pracować na etacie w firmie, czy może zmienić pracę na inną, albo rozwinąć swoją własną działalność;
 • Masz wrażenie, że zatrzymałeś się w życiu prywatnym lub zawodowym i chciałbyś iść dalej, ale nie wiesz jak zmotywować się do działania;
 • Masz poczucie stagnacji i często jesteś niezadowolony ze swojej pracy, zastanawiasz się czy nie dotknęło Cię wypalenie zawodowe;
 • Chciałabyś / Chciałbyś realizować swoje pomysły, ale brakuje Ci kogoś kto wesprze Cię w ich wdrożeniu;
 • Chciałabyś / Chciałbyś wdrażać nowatorskie i nieszablonowe pomysły, jednak ciągle słyszysz swojego wewnętrznego krytyka;
 • Masz wrażenie że w Twojej głowie pojawiają się ciągle nowe pomysły, każdy ciekawy i interesujący, a Ty ciągle stoisz w miejscu i żadnego nie realizujesz;
 • Potrzebujesz wsparcia, aby zbudować własny plan działania, wdrożyć go w usystematyzowany sposób w życie i czerpać z tego satysfakcję;
 • Chcesz pracować nad rozwojem swojego biznesu, według własnych pomysłów;

Na co możesz liczyć pracując ze mną:

 1. Klarowność i jasność celów: W trakcie sesji pomogę Ci zdefiniować i zrozumieć Twoje inspirujące cele i priorytety. To pozwoli Ci skoncentrować się na najważniejszych kwestiach i działaniu z większą pewnością i motywacją. Coaching to nie tylko narzędzie naprawcze, ale także budujące pozytywną przyszłość.
 2. Odkrywanie wartości: Wspólnie zidentyfikujemy kluczowe wartości, które napędzają Twoje działania. Poznanie ich pomaga w podejmowaniu decyzji zgodnych z Twoimi przekonaniami, co wpływa pozytywnie na satysfakcję z pracy.
 3. Rozkładanie przekonań na czynniki pierwsze: Przeanalizujemy Twoje przekonania i sprawdzamy, czy są one sprzymierzeńcami czy przeciwnikami Twojego rozwoju.  Wspólnie pracujemy nad tym, aby przekonania wspierały Cię w osiąganiu celów. Tym samym wzmocnimy przekonania wspierające, które dają wiarę, że jesteśmy zdolni osiągnąć zamierzone cele, dają otwartość na ryzyko i innowacje, a także pozwalają na pozytywne podejście do wyzwań. 
 4. Zasoby jako fundament sukcesu: Skupiamy się na zasobach, jakie już posiadasz, a także tych, które możesz zdobyć. To kluczowy krok w budowaniu solidnych fundamentów dla rozwoju biznesu.
 5. Pokonywanie blokad i praca z krytykiem wewnętrznym: Rozpoznamy potencjalne blokady i popracujemy nad ich przezwyciężeniem. Zamiast ignorować lub poddawać się negatywnym myślom, praca nad budowaniem zdrowego dialogu z krytykiem pozwala na wydobycie konstruktywnych wniosków. Dzięki temu, masz szansę stać się bardziej odporny/odporna na stres, pewniejszy/pewniejsza  siebie, i bardziej gotowy/gotowa na skuteczne działanie w trudnych sytuacjach biznesowych. Jeśli pragniesz poznać narzędzia do efektywnego zarządzania krytykiem wewnętrznym i rozwijać swój biznes w pełni świadomie, coaching biznesowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, bowiem pozwala spojrzeć na wyzwania z innej perspektywy i znaleźć skuteczne strategie działania.
 6. Rozwój umiejętności: Sesje coachingowe pomagają w odkrywaniu umiejętności, które są istotne dla Twojego sukcesu. Mogą to być umiejętności komunikacyjne, zarządzanie czasem, budowanie relacji, radzenie sobie ze stresem czy podejmowanie decyzji. Będę Cię wspierać, abyś odkrył/a te umiejętności, które najlepiej przybliżą Cię do celu.
 7. Motywacja i inspiracja:  Pracując razem będę Cię motywować, abyś kontynuował/a pracę nad swoimi celami.
 8. Strategie i narzędzia: W trakcie sesji coachingowej wypracujesz konkretne strategie i narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Będę starała się wydobyć Twoją wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a podejść do swoich wyzwań w sposób bardziej efektywny i skuteczny. Płynnie możemy przejść z sesji coachingowych do sesji mentoringowych  jeśli uznasz, że tego właśnie potrzebujesz.
 9. Samorozwój i samoświadomość: Sesje coachingowe pomogą Ci lepiej poznać samego/samą  siebie i zrozumieć swoje potrzeby, wartości, przekonania i ograniczenia. Będziesz miał/a możliwość spojrzenia na siebie z nowej perspektywy i wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu.

Przebieg sesji coachingowych

Każda sesja coachingowa jest dopasowana do Twoich potrzeb, gdyż to Ty jest najważniejszym jej uczestnikiem. Przebieg sesji może się zatem różnić w zależności od preferencji coacha i potrzeb Klienta, choć można przyjąć pewien ogólny szablon, który często, ja jako Coach, stosuję.

Sesja startowa – bezpłatna 30 minutowa konsultacja (stacjonarna lub online), w trakcie której poznajemy się nawzajem, omawiamy cele, plany i potrzeby. Zastanawiamy się wspólnie czy możemy rozpocząć wzajemną współpracę.

Sesje coachingowe (stacjonarne lub online) – polegające na :

 1. Ustaleniu celów czyli nad czym pracujemy: Na początku sesji omawiamy cele, jakie chciałbyś / chciałabyś osiągnąć. Mogą to być cele związane z prowadzonym biznesem, pracą etatową, karierą, życiem osobistym czy innymi obszarami życia. Pomogę Ci sprecyzować cele, określić ich znaczenie i ustalić, w jaki sposób będą mierzone.
 2. Twoja rzeczywistość, czyli tu i teraz: Określenie celu pozwala, aby przejść do kolejnego etapu, czyli ustalenia aktualnej sytuacji klienta. Celem jest zgłębienie tematu i uzyskanie jak najpełniejszego obrazu sytuacji. Najczęściej zastanawiamy się nad Twoimi zasobami, umiejętnościami, czy też analizujemy stan istniejący i fakty. 
 3. Analiza i refleksja: W tej fazie zajmiemy się Twoimi wartościami, podstawowymi przeszkodami lub ograniczeniami, które stoją na drodze do osiągnięcia celów. Razem rozważymy różne perspektywy, zidentyfikujemy Twoje przekonania i blokady oraz poszukamy alternatywnych sposobów rozwiązania problemów.
 4. Planowanie działań czyli jakie mamy opcje: Po zrozumieniu sytuacji i identyfikacji przeszkód, podejmiemy się opracowania konkretnych kroków, które będą prowadzić do osiągnięcia celów. Razem utworzymy plan działania, uwzględniając czas, zasoby i ewentualne wyzwania.
 5. Motywacja i wsparcie – do dzieła!: W trakcie sesji będę Cię wspierać i motywować, pytać o Twoje pierwsze kroki w kierunku celu. Pamiętaj jednak, że to Ty jesteś całkowicie odpowiedzialny za własne efekty.

Sesja podsumowująca – już wiesz, że możesz wszystko, masz konkretny plan działania zgodny z Twoimi przekonaniami i plan na przyszłość.

 

W pracy wykorzystuję wiele ćwiczeń rozwojowych, do których będziesz miała / miał dostęp:

Podstawowym narzędziem rozwojowym w naszej pracy będzie narzędzie coachignowe „Podróż bohatera – Heros Navigares”, którego jestem certyfikowanym trenerem. Podróż jest doskonałą metaforą naszego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Każdy z nas jest bohaterem swojego życia i to tylko od nas samych zależy do jakiego portu dopłyniemy.

Podróż rozpoczniemy od wypracowania celu Twoich działań, czyli wizji przyszłości do jakiej chciałabyś / chciałbyś dążyć. Potem wyznaczymy kierunek tej podróży, zatrzymując się w momentach, w których zastanowisz się nad:

 • zasobami, którymi dysponujesz,
 • przekonaniami i barierami w osiąganiu celu,
 • możliwymi opcjami postępowania i wreszcie 
 • nagrodą, jaką jest być w miejscu w którym zawsze chciałabyś / chciałbyś być. 

Jako, że staram się podążać za Tobą i stale Ci towarzyszyć, a każda sesja ma stanowić wartość dla Ciebie, w swojej pracy wykorzystuję również:

 • wizualizację,
 • modele zasobów,
 • mapy marzeń,
 • naukę narzędzi zarządzania sobą w czasie,
 • naukę ustalania priorytetów. 

Zainteresowana / zainteresowany?

Cennik

Opinie

Agata Mikuda – projektantka graficzna i UX Designerka

Przed sesją mój cel wydawał mi się trudny do osiągnięcia, że będzie to okupione sporym wysiłkiem. Podczas spotkania zdałam sobie sprawę, co do tej pory było nie tak. I to właśnie dzięki Twojej pomocy. Sesja była świetna, Ewa genialnie kierowała rozmową i zadawała trafne pytania. Miałam wrażenie, że mój cel nie jest taki odległy, a jego osiągnięcie wcale nie będzie trudne. Poczułam ogromną ulgę, gdy zdałam sobie sprawę, co mnie blokuje i jakie działania powinnam podjąć. Za to poczucie ulgi bardzo Ci dziękuję. Właśnie rozpoczęłam dążenie do celu, tym razem z lekkością. Polecam każdemu sesję z Ewą.

Anna Szlegel - terapeuta

Po raz pierwszy korzystałam z tego rodzaju pomocy i nie sądziłam, że tak szybko można poruszyć tak wiele różnorodnych spraw i zagadnień, które w efekcie  połączyły się w jedną całość. Doceniam profesjonalizm i zaangażowanie Ewy, a przede wszystkim holistyczne spojrzenie i umiejętność łączenia w całość zagadnień, które często z pozoru nie miały nic ze sobą wspólnego. Niewątpliwie na atmosferę spotkań wpływała niezwykła otwartość, gotowość do współpracy, empatia, życzliwość oraz takt Ewy.  Trzy sesje pozwoliły mi zupełnie z innej perspektywy spojrzeć na moją firmę i perspektywę jej rozwoju. Gorąco polecam współpracę z Panią Ewą Kotulą.

Monika Klupczyńska – ubezpieczenia

Ewa jest moim coachem.

Jest bardzo wnikliwa i dokładna, zadaje pytania które bardzo dają do myślenia. Rozmowy z nią powodują że staję się lepsza wersja siebie samej.

Wydobyła ze mnie wojowniczkę która byłam 15 lat temu i świetnie się z tym czuje.

Polecam pracę z Ewą z całego ♥️ bo warto.

Katarzyna Golisz Coaching – przedsiębiorczyni i coach

Przejście "Podróży bohatera" z Ewą było niezwykle cenną lekcją. Wyniosłam z niej wiarę w realizację celu, spokój i poczucie podążania we właściwym kierunku.

Jestem bardzo wdzięczna, że to właśnie Ewa prowadziła tą grę coachingową. Jej ciepło, serdeczność i profesjonalizm sprawił że czułam się zaopiekowana i radosna.

Tatiana Jaruszewska - lektorka języka rosyjskiego

Ewa poprowadziła ze mną 3 konsultacje coachingowe. Każda z nich była zupełnie inna, ale jednocześnie każda była dla mnie bardzo pomocna, inspirująca i poruszająca.

Zastosowanie różnych technik coachingowych sprawiło, że weszłam w głębokie procesy poznawcze, które nadal trwają. Lepiej poznałam i nadal poznaję siebie i swoje potrzeby! 

Ewa jest osobą bardzo sympatyczną, miłą, empatyczną i uśmiechniętą, a jednocześnie bardzo profesjonalną, która w delikatny sposób potrafi doprowadzić nas do sedna naszego problemu oraz do najlepszych dla nas rozwiązań. Z całego serca polecam współpracę z Ewą! I ogromnie raz jeszcze dziękuję!

Zarezerwuj termin spotkania wstępnego

  Shopping Cart

  Twoje najważniejsze życiowe obszary – czyli o tym jak żyjesz teraz, a jak chciałabyś żyć.

  Jeśli chcesz poznać swoje najważniejsze obszary życia oraz zastanowić się, w jakim stopniu jesteś zadowolony (-a) z ich realizacji, zapraszam Cię do pobrania bezpłatnego e-booka, dzięki któremu rozpoczniesz podróż w głąb własnych wartości i w kierunku celu, zgodnego z Tobą.