O mnie

Ewa Kotula - coach, trener i mediator

Ewa Kotula Comes

Cześć, jestem Ewa

„Odkrywam piękno ludzkiego rozwoju i wspieram w podróży ku lepszemu jutru.”

Jestem dyplomowanym coachem i pracuję w oparciu narzędzie coachingowe „Podróż bohatera – Heros Navigares”, którego jestem certyfikowanym trenerem. Ponadto jestem mediatorką posiadającą certyfikat VCC oraz przedsiębiorczynią.

Z ponad 16-letnim doświadczeniem zawodowym w administracji publicznej oraz kilkuletnim doświadczeniem w prywatnym biznesie, zdobyłam unikalne umiejętności i wiedzę, które teraz wykorzystuję, aby pomóc innym w osiągnięciu ich pełnego potencjału. Moje doświadczenie umożliwia mi spojrzeć z innej perspektywy na wyzwania, jakie mogą napotkać osoby pracujące zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Znam specyfikę pracy w instytucjach publicznych, a moje doświadczenie pomaga mi skutecznie wspierać klientów w procesie zmiany ścieżki zawodowej, osiąganiu zaplanowanych sukcesów zawodowych i radzeniu sobie z trudnościami.

Moja misja

Moja misja to inspirowanie do pozytywnych zmian, rozwijanie świadomości i wspieranie w budowaniu harmonii w życiu zawodowym i osobistym. Moje podejście oparte jest na zaufaniu do Klienta oraz indywidualnym spojrzeniu na każdą sytuację. Wierzę, że Klient ma w sobie potencjał do osiągania sukcesów, a moim zadaniem jest pomóc go odkryć i rozwijać.

Oprócz pasji do rozwoju osobistego, specjalizuję się w wsparciu efektywności biznesowej oraz zwiększaniu produktywności w środowisku zawodowym. Łączę unikalne elementy skierowane zarówno na rozwój osobisty, jak i osiąganie celów biznesowych.

Na co zwracam uwagę

W pracy z Klientem zwracam szczególną uwagę na rozwijanie umiejętności miękkich, budowanie pewności siebie i zarządzanie stresem. Poprzez skuteczną komunikację, empatię i praktyczne narzędzia coachingowe, pomagam moim klientom odkryć własne mocne strony, pokonać wyzwania oraz osiągnąć zamierzone cele.

Ponadto, pracując nad rozwojem biznesowym, wykorzystuję narzędzia coachingowe, które dostosowane są do specyfiki środowiska biznesowego, a moje podejście uwzględnia kompleksowe wyzwania, jakie mogą napotkać liderzy i pracownicy w dzisiejszym dynamicznym środowisku pracy.

To co może być niezwykle istotne w rozwoju umiejętności biznesowych, to praca z przekonaniami i wewnętrznym krytykiem, które mogą wpływać na osiągnięcia biznesowe. Jestem przekonana, że sukces w biznesie zaczyna się od właściwej mentalności, a moje podejście do coachingu obejmuje analizę przekonań i myśli, które mogą być hamulcem dla rozwoju.

Jakie wykorzystuję narzędzia

Certyfikowane narzędzia coachingowe, których używam, są ukierunkowane na doskonalenie umiejętności zarządzania czasem, priorytetów oraz skutecznego planowania działań. Wspólnie opracujemy strategie zwiększające produktywność, jednocześnie dbając o równowagę między życiem zawodowym a osobistym.

Jako certyfikowany trener narzędzia coachingowego „Podróż bohatera – Heros Navigares”, wykorzystuję elementy metafory oraz pracy z kartami, aby uczynić proces rozwoju jeszcze bardziej angażując i skuteczny. Narzędzie to pozwala również na kreatywne podejście do wyzwań biznesowych.

Ponadto wykorzystuję między innymi:

  • wizualizację,
  • modele zasobów,
  • odkrywanie własnych wartości,
  • pracę z przekonaniami,
  • mapę marzeń,
  • naukę narzędzi zarządzania sobą w czasie, efektywności,
  • naukę ustalania priorytetów,
  • proces planowania,
  • zasady zarządzania własnym biznesem

Elementy narzędzi coachingowych są wykorzystywane do symulowania realnych sytuacji biznesowych, co umożliwia praktyczne stosowanie nowych umiejętności i strategii. To podejście nie tylko angażuje uczestników, ale również przyspiesza proces przyswajania wiedzy i umiejętności, co przekłada się na szybsze osiąganie celów biznesowych.

Zrób ten pierwszy krok i daj się zaprosić do współpracy

Na co dzień łączę profesjonalizm z pasją do pomagania innym. Pracując ze mną, możesz oczekiwać otwartości, zrozumienia i wsparcia. Razem stworzymy plan działania, który doprowadzi do realnych, trwałych zmian w Twoim życiu.

Współpracując ze mną masz szansę na poniesienie swojej efektywności i produktywności biznesowej, ale także na przełamanie blokad psychicznych i rozwój pozytywnej mentalności w kontekście biznesowym. Razem stworzymy ścieżkę rozwoju, która nie tylko zwiększy efektywność biznesową, ale również przyczyni się do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i osiągnięcia trwałego sukcesu w świecie biznesu.

Zapraszam Cię zatem do wspólnej podróży ku samopoznaniu, rozwojowi i osiąganiu celów. Razem możemy stworzyć historię sukcesu, której głównym bohaterem będziesz Ty!

Opinie Klientów

Agata Mikuda – projektantka graficzna i UX Designerka

Przed sesją mój cel wydawał mi się trudny do osiągnięcia, że będzie to okupione sporym wysiłkiem. Podczas spotkania zdałam sobie sprawę, co do tej pory było nie tak. I to właśnie dzięki Twojej pomocy. Sesja była świetna, Ewa genialnie kierowała rozmową i zadawała trafne pytania. Miałam wrażenie, że mój cel nie jest taki odległy, a jego osiągnięcie wcale nie będzie trudne. Poczułam ogromną ulgę, gdy zdałam sobie sprawę, co mnie blokuje i jakie działania powinnam podjąć. Za to poczucie ulgi bardzo Ci dziękuję. Właśnie rozpoczęłam dążenie do celu, tym razem z lekkością. Polecam każdemu sesję z Ewą.

Anna Szlegel - terapeuta

Po raz pierwszy korzystałam z tego rodzaju pomocy i nie sądziłam, że tak szybko można poruszyć tak wiele różnorodnych spraw i zagadnień, które w efekcie  połączyły się w jedną całość. Doceniam profesjonalizm i zaangażowanie Ewy, a przede wszystkim holistyczne spojrzenie i umiejętność łączenia w całość zagadnień, które często z pozoru nie miały nic ze sobą wspólnego. Niewątpliwie na atmosferę spotkań wpływała niezwykła otwartość, gotowość do współpracy, empatia, życzliwość oraz takt Ewy.  Trzy sesje pozwoliły mi zupełnie z innej perspektywy spojrzeć na moją firmę i perspektywę jej rozwoju. Gorąco polecam współpracę z Panią Ewą Kotulą.

Monika Klupczyńska – ubezpieczenia

Ewa jest moim coachem.

Jest bardzo wnikliwa i dokładna, zadaje pytania które bardzo dają do myślenia. Rozmowy z nią powodują że staję się lepsza wersja siebie samej.

Wydobyła ze mnie wojowniczkę która byłam 15 lat temu i świetnie się z tym czuje.

Polecam pracę z Ewą z całego ♥️ bo warto.

Katarzyna Golisz Coaching – przedsiębiorczyni i coach

Przejście "Podróży bohatera" z Ewą było niezwykle cenną lekcją. Wyniosłam z niej wiarę w realizację celu, spokój i poczucie podążania we właściwym kierunku.

Jestem bardzo wdzięczna, że to właśnie Ewa prowadziła tą grę coachingową. Jej ciepło, serdeczność i profesjonalizm sprawił że czułam się zaopiekowana i radosna.

Certyfikaty

Shopping Cart

Twoje najważniejsze życiowe obszary – czyli o tym jak żyjesz teraz, a jak chciałabyś żyć.

Jeśli chcesz poznać swoje najważniejsze obszary życia oraz zastanowić się, w jakim stopniu jesteś zadowolony (-a) z ich realizacji, zapraszam Cię do pobrania bezpłatnego e-booka, dzięki któremu rozpoczniesz podróż w głąb własnych wartości i w kierunku celu, zgodnego z Tobą.